فاتحه برای شهدای حوادث خونین ولایت قندهار

org_admin
شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۱۷:۳۰
تادین خان

دکتور عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی، دیروز جمعه 8 اسد به خاطر حوادث خونین اخیر در ولایت قندهار به منزل جنرال تادین خان رفت و به روان شهیدان اخیر در این ولایت اتحاف دعا و با ایشان غم‌شریکی نمود.

رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی با ابراز تأسف از رویدادهای اخیر در قندهار خاطرنشان کرد که ادامه‌ی جنگ و خون‌ریزی به نفع هیچ کسی نیست و پیامد ناگوار دارد.

دکتور عبدالله عبدالله گفت: گروه‌های جنایت‌کار باید بدانند که با کشتار مردم به هدف خود نمی‌رسند. تداوم این جنایت‌ها و خون‌ریزی وضعیت را پیچیده‌تر می‌سازد. مردم افغانستان که سال‌ها است قربانی می‌دهند، سرزاوار صلح و امنیت هستند.

خبر

دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۱ - ۱۷:۵
Background image

دیدار با شماری از بزرگان و متنفذین ولایت کندز

دکتور عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی بعد از ظهر امروز (دوشنبه، 11 اسد) با شماری از بزرگان و متنفذین ولایت کندز در قصر سپیدار دیدار کرد.

بزرگان و متنفذین کندز در این دیدار. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۸:۷
Background image

دکتور عبدالله عبدالله با شارژدافیر سفارت امریکا دیدار کرد

دکتور عبدالله عبدالله رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی، بعد از ظهر امروز (یکشنبه، 10 اسد) با آقای راس ویلسن شارژدافیر سفارت امریکا در کابل، در قصر سپیدار دیدار کرد.

در این دیدار شارژدافیر. . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۳:۲۰
Background image

تدویر نشست همکاری میان عالی شورای مصالحه‌ی ملی و انستیتوت صلح کابل

مولوی عطاالرحمان سلیم معاون شورای عالی مصالحه‌ی ملی، امروز (یکشنبه، 10 اسد) با سردار محمد نادر نعیم رییس و اعضای انستیتوت صلح کابل در قصر سپیدار دیدار کرد.

در این نشست مولوی عطاالرحمان. . .

BACK TO NEWS