اعلامیه شورای عالی مصالحه ملی درباره دریافت جایزه بین‌المللی از سوی ذکی دریایی مدیر مسوول روزنامه اطلاعات روز

org_admin
HCNR

سپیدار- کابل: برنده‌شدن ذکی دریابی و روزنامه وزین اطلاعات روز در جایزه‌ی مبارزه با فساد سال 2020 سازمان شفافیت بین‌الملل را به آقای دریابی، همکاران پرتلاش روزنامه اطلاعات روز، جامعه‌ی رسانه‌ای و کافه‌ی مردم افغانستان تبریک می‌گویم. آمدن این جایزه به افغانستان را یک دستاورد محسوس و قابل ملاحظه در راستای نهادینه شدن آزادی بیان و قدرتمند شدن رسانه‌های کشور در امر مبارزه با فساد می‌دانیم.

امیدواریم این جایزه تقویت و تداوم تلاش‌ها برای مبارزه با فساد در کشور باشد. همچنان امیدوارم این جایزه اراده‌ی رسانه‌های کشور را در امر مبارزه با فساد بیشتر از پیش تقویت کند تا باشد که پدیده‌ی شوم فساد و زنجیره‌ی مفسدان برچیده شود و افغانستان برای همیشه در رده‌بندی‌های جهانی، جایگاه مناسب، آبرومند و متناسب با شأن ملت شریف افغانستان به دست بیاورد.

سهم گرفتن رسانه‌های کشور در امر مقدس مبارزه با فساد اداری به تنهایی کافی و نتیجه‌بخش نیست. مبارزه با فساد باید به یک امر عمومی مبدل شود.

دوکتور‌ عبدالله عبدالله

رییس شورای عالی مصالحه ملی

Latest announcements

Sat, Jun 05 2021 1:40 PM
Background image

پیام شورای عالی مصالحه‌ی ملی در پیوند به جان‌باختن مینا خیری گوینده‌ی خبری شبکه‌ی تلویزیون آریانانیوز

سپیدار-کابل: با تأسف اطلاع حاصل نمودیم که بانو مینا خیری گوینده‌ی جوان و مستعد شبکه‌ی تلویزیون آریانا نیوز در یک رویداد هراس‌افگانانه جان باخته است. در این رویداد مادر مینا خیری و شماری . . .

Fri, Jun 04 2021 4:45 PM
Background image

پيام تسليت درباره شهادت مولوی محمد كبابياني، معاون شورای علمای حوزه غرب

سپیدار- کابل: تروریستان جنایت‌کار در ادامه ترور علما و روحانیون، دیروز مولوی محمد كبابياني معاون شوراي علمای حوزه غرب را به به شهادت رسانیدند.

حملات هدف‌مند علیه علما و روحانیون جنایت . . .

Wed, May 12 2021 7:03 PM
Background image

Statement of the High Council for National Reconciliation on the occasion of Eid al-Fitr

Sapedar-Kabul: I extend my well-wishings on the arrival of auspicious Eid al-Fitr to the free, gallant, and proud nation of Afghanistan. May Allah swt accept all our acts of worship, . . .

Back to announcements