در حمایت از حماسه‌ی ماندگار هرات

org_admin

سپیدار-کابل: کشور و مردم ما در یک آزمون تاریخی و دشوار قراردارند. طالبان به جای لبیک به صدای صلح‌خواهی مردم راه جنگ، ویرانگری، غارت و چپاول پیشه‌کرده‌اند. حمله بر بزرگ شهرهای هرات، تالقان، قندهار، هلمند و... گواه روشن نیت جنگ‌جویانه و ویرانگر این جریان است.

هرات،‌ مهد تمدن، فرهنگ، زادگاه علما، عرفا و قهرمانان جهاد و مقاومت باردیگر مورد تجاوز و تهاجم لشکر جهل و غارت قرارگرفته است. جریان حوادث و حمایت از هرات و مردم شریف این شهر را از نزدیک و در تماس با رهبری دولت، رهبران هرات و مسوولان امنیتی در مرکز و حوزه‌ی جنوب غرب لحظه به لحظه دنبال می‌کنیم. با تمجید و ستایش از رهبری جنگ و مقاومت توسط برادر مجاهدم امیر محمد اسماعیل خان، مسولان ملکی ونظامی، فرماندهان جهادی، نیروهای قهرمان دفاعی-امنیتی و نیروهای خیزش مردمی حمایت خویش را از مقاومت و ایستادگی برحق شما ابراز می‌داریم و با تمام توان و قوت در این مسیر در کنار مردم خود قرارداریم.

مردم سلحشور، قهرمان و آزاده‌ی هرات! شما روزهای سخت و دشواری را در تاریخ مبارزات آزادی‌خواهانه‌ی خویش تجربه کرده‌اید و از این آزمون‌ها موفق و سربلند به‌درآمده‌اید. حالا نیز مطمین‌ هستم که با اتحاد، وحدت، همدلی و قرارگرفتن در کنار نیروهای قهرمان دفاعی-امنیتی خویش دشمن را شکست می‌دهید و این آزمون را به کمک و توفیق پروردگار سربلند و موفق سپری می‌کنید.

مردم قهرمان هرات! شما در راه دفاع از دین، عزت و سربلندی کشور مقاومت و ایستادگی می‌کنید و در این مسیر تنها نیستید. تمام مردم سربلند و آزاده‌ی افغانستان امروز در سنگرهای دفاع از شرف و عزت این سرزمین قراردارند و در کنار نیروهای دفاعی-امنیتی خویش به مبارزه‌ برای سرکوب دشمن ادامه می‌دهند و برای سربلندی، موفقیت و عزت هرات با شما و در کنار شما هستند.

دکتور عبدالله عبدالله

رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی

اعلامیه

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۹:۴۸
Background image

در حمایت از حماسه‌ی ماندگار هرات

سپیدار-کابل: کشور و مردم ما در یک آزمون تاریخی و دشوار قراردارند. طالبان به جای لبیک به صدای صلح‌خواهی مردم راه جنگ، ویرانگری، غارت و چپاول پیشه‌کرده‌اند. حمله بر بزرگ شهرهای هرات، . . .

یکشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۱۷:۳۵
Background image

اعلامیه دربارۀ حوادث ناگوار طبیعی در نورستان

سپیدار- کابل: با تأسف در نتیجۀ سرازیرشدن سیلاب در نورستان، تلفات جانی و خسارات مالی هنگفت به مردمان محل رسیده است.

از وقوع این رویداد ناگوار سخت اندوه‌گین گردیده‌ایم. از نهادهای کمک . . .

شنبه ۱۴۰۰/۵/۹ - ۲۰:۱۷
Background image

اعلامیه درباره شهادت یک فرمانده ارتش در هرات

سپیدار- کابل: با تأسف طالبان برخلاف تمام اصول و قواعد جنگ و موازین اسلامی و انسانی، عبدالحمید حمیدی، فرمانده لوای اول قول اردوی ۲۰۷ ظفر را پس از اسارت به‌شهادت رسانیدند.

به‌گلوله بستن . . .

Back to announcements