پیام شورای عالی مصالحه‌ی ملی در پیوند به جان‌باختن مینا خیری گوینده‌ی خبری شبکه‌ی تلویزیون آریانانیوز

org_admin

سپیدار-کابل: با تأسف اطلاع حاصل نمودیم که بانو مینا خیری گوینده‌ی جوان و مستعد شبکه‌ی تلویزیون آریانا نیوز در یک رویداد هراس‌افگانانه جان باخته است. در این رویداد مادر مینا خیری و شماری از هم‌شهریان بی‌دفاع مان نیز جان‌باخته و تعدادی زخمی شده‌اند.

هراس‌افگنان جنایت‌کار با هدف قرار دادن افراد بی‌دفاع و ملکی اوج وحشت و جنایت شان را به نمایش می‌گذارند. در شرایط که تمام مردم افغانستان، چشم امید به صلح دوخته‌اند و انتظار دارند تا گفت‌وگوهای صلح نتیجه دهد و جنگ و کشتار در کشور پایان یابد، خلق چنین جنایت و وحشت، خلاف روحیه‌ی ملی و مردمی است.

شورای عالی مصالحه‌ی ملی ضمن محکوم کردن این رویداد غم‌‌انگیز، با خانواده‌ی قربانیان به ویژه خانواده‌ی بانو مینا خیری، همکاران شان در شبکه‌ی تلویزیونی آریانا نیوز و اهل رسانه‌ها ابراز غم‌شریکی نموده برای زخمیان حادثه تندرستی زودهنگام تمنا دارد.

دکتور عبدالله عبدالله

رییس شورای عالی مصالحه‌ی ملی

Latest announcements

Sat, Jun 05 2021 1:40 PM
Background image

پیام شورای عالی مصالحه‌ی ملی در پیوند به جان‌باختن مینا خیری گوینده‌ی خبری شبکه‌ی تلویزیون آریانانیوز

سپیدار-کابل: با تأسف اطلاع حاصل نمودیم که بانو مینا خیری گوینده‌ی جوان و مستعد شبکه‌ی تلویزیون آریانا نیوز در یک رویداد هراس‌افگانانه جان باخته است. در این رویداد مادر مینا خیری و شماری . . .

Fri, Jun 04 2021 4:45 PM
Background image

پيام تسليت درباره شهادت مولوی محمد كبابياني، معاون شورای علمای حوزه غرب

سپیدار- کابل: تروریستان جنایت‌کار در ادامه ترور علما و روحانیون، دیروز مولوی محمد كبابياني معاون شوراي علمای حوزه غرب را به به شهادت رسانیدند.

حملات هدف‌مند علیه علما و روحانیون جنایت . . .

Wed, May 12 2021 7:03 PM
Background image

Statement of the High Council for National Reconciliation on the occasion of Eid al-Fitr

Sapedar-Kabul: I extend my well-wishings on the arrival of auspicious Eid al-Fitr to the free, gallant, and proud nation of Afghanistan. May Allah swt accept all our acts of worship, . . .

Back to announcements