اعلامیه شورای عالی مصالحه ملی درباره دریافت جایزه بین‌المللی از سوی ذکی دریایی مدیر مسوول روزنامه اطلاعات روز

org_admin
HCNR

سپیدار- کابل: برنده‌شدن ذکی دریابی و روزنامه وزین اطلاعات روز در جایزه‌ی مبارزه با فساد سال 2020 سازمان شفافیت بین‌الملل را به آقای دریابی، همکاران پرتلاش روزنامه اطلاعات روز، جامعه‌ی رسانه‌ای و کافه‌ی مردم افغانستان تبریک می‌گویم. آمدن این جایزه به افغانستان را یک دستاورد محسوس و قابل ملاحظه در راستای نهادینه شدن آزادی بیان و قدرتمند شدن رسانه‌های کشور در امر مبارزه با فساد می‌دانیم.

امیدواریم این جایزه تقویت و تداوم تلاش‌ها برای مبارزه با فساد در کشور باشد. همچنان امیدوارم این جایزه اراده‌ی رسانه‌های کشور را در امر مبارزه با فساد بیشتر از پیش تقویت کند تا باشد که پدیده‌ی شوم فساد و زنجیره‌ی مفسدان برچیده شود و افغانستان برای همیشه در رده‌بندی‌های جهانی، جایگاه مناسب، آبرومند و متناسب با شأن ملت شریف افغانستان به دست بیاورد.

سهم گرفتن رسانه‌های کشور در امر مقدس مبارزه با فساد اداری به تنهایی کافی و نتیجه‌بخش نیست. مبارزه با فساد باید به یک امر عمومی مبدل شود.

دوکتور‌ عبدالله عبدالله

رییس شورای عالی مصالحه ملی

اعلامیه

Sun, Jul 18 2021 11:13 PM
Background image

مشترک اعلامیه

افغان عالی‌رتبه رهبرلری ۲۰۲۱، جولای ۱۷ سیدن ۱۸ گچه قطر دولتی مېزبانلیگی بیلن قطر دوحه‌سیده صحبتلر قیلدیلر. اولر، ته‌یینلنگن چاغده افغانستان منازعه‌سیگه بیر عادلانه و دواملی حل یۉلی . . .

Thu, Jul 01 2021 10:06 PM
Background image

مزارشریف شهریده استاد عطا محمد نور اقامتگاهیده‌گی تروریستی حمله حقیده اعلامیه

سپیدار- کابل:

حرمتلی ایناغه جناب استاد عطا محمد نور اوییده بۉلگن تروریستی حمله‌نی یتتیغ سۉزلر بیلن قاره‌له‌یمیز. بو قۉرقاقلرچه حمله استاد نور اۉلکه شمالیده تروریستلر حمله‌لرینی دفع . . .

Thu, Jun 17 2021 11:25 AM
Background image

ملی مصالحه عالی کېنگشی نینگ سهراب عظیمی و سنگرداشلری شهادتی حقیده تسلیت پیامی

سپیدار-کابل: نظامی کدرلردن بیری و ملی دفاع وزیرلیگی اېسکی سۉزلاوچیسی و اۉلکه ایزگو آتلی نظامیلریدن بیری حرمتلی جنرال ظاهر عظیمی فرزندی سهراب عظیمی و سنگرداشلری اۉتگن کون فارباب ولایتیده . . .

Back to announcements